Gerçek Ataşehir Nakliyat

Posted Posted by admin in k     Comments Gerçek Ataşehir Nakliyat için yorumlar kapalı
Ağu
23

Son zamanlarda  sıkça taklidine rastladığımız  firmalardan biri olana

Ataşehir Nakliyat

‘ı ele alacağız.Aslında bu yazı gecikmeli oldu, fakat insanları bilgilendirmek firmamızın görevidir. Yasal mücadelemiz sürüyor.

Alan adı seçimi ve 444′lü telefon numarası tercihi firmanın ayırt edilebilmesi için başarılı bir seçim olmuş.

Yıllar önce bu uzun yolun başında ülkemize ve insanımıza hizmet için yola çıkarken M.Ataşehir’nun  elinde sınırsız çalışma azmi ve geleceğe yönelik umutları vardı. Çocukları ile güç birliği oluşturdu ve

Ataşehir Evden Eve Nakliyat, 1953 yılında Bomonti’de kuruldu.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat 61 yıldır  ev ve ofis taşıma tecrübesiyle, evden eve nakliye sektöründe bir çok kurum ve kişiye hizmet vermiştir., Yeşilçam da bunların arasındaydı. bazı zamanlar  Ayhan Işık şoför, kimi zaman Cüneyt Arkın sevdiğini köyden kaçıran delikanlı, kimi zaman da Yılmaz Güney hamaldı Ataşehir Nakliyat’ta…

Şeklinde ifade etmiş firma kendisini.

Web sitesi tasarım ve kullanışlı olmak bakımından orta düzeyde, daha seri kullanılabilecek ve kolay erişebilir bir sitedir. .
Ekspertiz ve Depolama linklerine tıklandığımızda Ev eşyası depolama hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Site genelinde kısa ve öz bilgilerle, gereksiz detaylardan kaçınıyoruz..

Ataşehir Nakliyat, İletişim:
Hürriyet Sk.  Ataşehir apt No 6 Daire 1.
Yeditepe – Ataşehir – İSTANBUL

Tel: 444 55 97

http://www.atasehirevdeneve.net

Bu yazı internethaber com’dan alıntılanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde evden eve nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments are closed.

İŞ BANKASI RESMİ TAŞIMA FİRMASI.

2014’ÜN en iyi nakliyat firması seçildik!

Firmamız hakkındaki görüşlerinizi ve taşıma hakkında online talep icin yorum bırakmanız yeterli.

Büyük Kampanya

Erken Rezervasyon Şartı ile Bugun kayıt bırakan Müşterilerimize %10 İndirim. Hemen Arayın.. Evden Eve Nakliyat'ın YAZ Kampanyaları Başladı..

Taklitlerimizden Sakının!

Ataşehir Nakliyat

HER SEY ZAMANINDA” Sloganiyla yola çikan Ataşehir NAKLIYAT evden eve esya tasimaciliginin kolay olmasi için tasima esnasindaki her seyi siraya koymustur.Özel Esyalariniz Içinse Olasi Sarsilmalarda Zarar Görmemesi Için Özel Paketleme Sistemi Kullanilir. Birinci ilkemiz " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " temel alınarak hizmet verilir.

Hemen bize ulaşın.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

En önemli evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenli hızlı taşımacılık işi yapan bir firmayı sizlere söylemek istiyorum. Arkadaşlar bildiğiniz gibi evden eve nakliyat işi çok emek ve zahmet istiyen bir iştir. İşte bu durumda bu zahmetlerinizi bırakıyoruz sizlere bu alanda isim yapmış olan evden eve nakliyat firmasını öneririm. Kaliteli hizmet vermektedir. Huzurla ve güvenle rahatlıkla çalısabilirsiniz.

Sayfalar

Taklitlere Dikkat!

Bu kadarıda olmaz dedirtecek sahtekarlık ve taklit örnekleri! Devletimiz hile ve sahtekarlıkla vatandaşı kandıran firmaları topluma açıklayarak kamuoyunu büyük bir yanılgıdan kurtardığı şu günlerde, bizde sektörde adı en çok taklit edilen, haksız yere mağdur durumuna düşürülen Ataşehir Nakliyat olarak, sahte Ataşehir firmalarını açıklıyoruz.

Etiketler

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat 900,00 TL’den başlayan fiyatlarla ev taşımak isteyenlere büyük imkanlar sunuyor. Evden eve taşımacılığında büyük kolaylık. Sizde Ataşehir Nakliyat‘a gelerek ev taşımanın rahatlığını ve güvenilir bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

HABERLER

DMCA.com Protection Status

istanbul evden eve nakliyat | nakliyat şirketleri